Świąteczne obrzarstwo

Zaplecze gastronomiczne podczas podróży.
Menu narciarza na stoku.

Re: Świąteczne obrzarstwo

Nieprzeczytany postprzez Fun » 30 gru 2011, 12:43

Najgorsze jest to że jak siada człowiek do kompa to jakaś mu w okolicach brzucha wyrasta opona,a jak stoi to jest lepiej :lol: :lol: :lol: ....kurcze może nie siadać :scratch 8-) ....eeeehhh co tam na stoku się zrzuci :whistle
Jak myślisz tak żyjesz....Dekalog FIS
Ośrodki narciarskie w których byłem: Stubai , Livigno , Saalbach , Maso Corto , Kaprun , Zell am See , Mlode Buky , Rohace Spalena , Białka Tatrzańska, Szczyrk, Nowa Osada, Wisła , Korbielów , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Wierchomla , Oravice , Chopok , Łomnica Tatrzańska , Splinderowy Młyn , Zuberec , Habovka , Hinterglemm , Leogang , Karpacz , Zieleniec , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Zawoja , Rabka , Krynica Górska , Słotwiny.Ośrodki narciarskie w których bym chciał być: Kronplatz , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Cortina , Sulden , Cervinia , Zermatt , Samnaun ,St Moritz , Kappl , Espace Killy , Val Thorens , Les Deux Alpes , Tignes , i całe Dolomity czego życzę wszystkim fanom narciarstwa ....SkiTime.pl
Fun

Fanatyk

Obrazki: 0
Flagi narodowe:
Poland
Podziękował : 768 razy
Otrzymał podziękowań: 409 razy
Imię: Paweł
GG: 26362164
Narty: różne
Ulubiony stok: Tam gdzie biało...
Dni na nartach 2012/2013: 0
Dni na nartach 2013/2014: 0
Dni na nartach 2014/2015: 0

Reklama

Nieprzeczytany postprzez van » 30 gru 2011, 18:37

bubis napisał(a):U mnie też dziś rano pojawiła się 8 z przodu na wadze :) ,ale dziś koniec obżarstwa od rana praca więc już bez obżarstwa :)

ROSSIGNOL napisał(a):U mnie 88 :o :( :whistle :ireful :ireful . To taki prezent pod choinkę :lol: :yahoo :yahoo :yahoo :pala

Fun napisał(a):U mnie 82 kg :o :o :o ....i to jest urok świąt 8-) ....ale podobnie jak Wy stosuję zasadę...święta i je praktycznie wszystko a potem to próbuje zwalić na okolicznych spacerach i siłkach

juice napisał(a):Ja się wziąłem na sposób i postanowiłem jeść tylko to co mi najbardziej smakowało......tylko cholera sporo tego było
Efekt, na ranek 2 dzień świąt + 2 kg

A ja się do was nie przybijam :whistle ...schudłem przez święta i do wczoraj 5 kg ...nie jadłem oprócz jednego kawałka makowca nic słodkiego a i innymi specjałami też sie nie opychałem, no i troszkę treningu było :) i efekt na wadze wyskoczył ;)
van

Fanatyk

Obrazki: 9
Flagi narodowe:
Poland
Podziękował : 586 razy
Otrzymał podziękowań: 399 razy
Imię: Jacek
Narty: plastikowo-drewniane
Ulubiony stok: SkiArena Szrenica i wszystkie na których mogę pojeździć
Dni na nartach 2012/2013: 31
Dni na nartach 2013/2014: 19
Dni na nartach 2014/2015: 6

Nieprzeczytany postprzez juice » 31 gru 2011, 00:07

van napisał(a):A ja się do was nie przybijam :whistle ...schudłem przez święta i do wczoraj 5 kg ...nie jadłem oprócz jednego kawałka makowca nic słodkiego a i innymi specjałami też sie nie opychałem, no i troszkę treningu było :) i efekt na wadze wyskoczył ;)

Teeee, żebyś nie przegiął w drugą stronę :), żeby coś Ciebie jeszcze zostało 8-)
Pamiętaj, że siła musi ważyć

Za ten post autor juice otrzymał podziękowanie od
Fun
juice

Przyjaciel

Podziękował : 14 razy
Otrzymał podziękowań: 34 razy
Imię: Piotr
Narty: 170 - 193
Ulubiony stok: Spindleruv Mlyn - trasa 3 Sv Peter + 4 WC

Nieprzeczytany postprzez Fun » 03 sty 2012, 18:29

No to koniec okresu ścisle świątecznego no i trochę brzuchy pochudły :lol: ....no ale trzba uważać żeby nie przesadzić Jacku bo to prosta droga do....

Obrazek

:lol: :lol: :lol: nie żebym nie szanował szczupłych ludzi :oo

P.S nie wiem czy to para on-ona czy ona-ona :whistle
Ośrodki narciarskie w których byłem: Stubai , Livigno , Saalbach , Maso Corto , Kaprun , Zell am See , Mlode Buky , Rohace Spalena , Białka Tatrzańska, Szczyrk, Nowa Osada, Wisła , Korbielów , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Wierchomla , Oravice , Chopok , Łomnica Tatrzańska , Splinderowy Młyn , Zuberec , Habovka , Hinterglemm , Leogang , Karpacz , Zieleniec , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Zawoja , Rabka , Krynica Górska , Słotwiny.Ośrodki narciarskie w których bym chciał być: Kronplatz , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Cortina , Sulden , Cervinia , Zermatt , Samnaun ,St Moritz , Kappl , Espace Killy , Val Thorens , Les Deux Alpes , Tignes , i całe Dolomity czego życzę wszystkim fanom narciarstwa ....SkiTime.pl
Fun

Fanatyk

Flagi narodowe:
Poland

Nieprzeczytany postprzez bubis » 03 sty 2012, 20:32

Fun napisał(a):No to koniec okresu ścisle świątecznego no i trochę brzuchy pochudły :lol: ....no ale trzba uważać żeby nie przesadzić Jacku bo to prosta droga do....

Obrazek

:lol: :lol: :lol: nie żebym nie szanował szczupłych ludzi :oo

P.S nie wiem czy to para on-ona czy ona-ona :whistle

No ja p......,aleś waść parę wynalazł,są lepsi niż ci biedacy z okresu obozów koncentracyjnych
bubis

moderator

Obrazki: 28
Flagi narodowe:
Poland
Podziękował : 176 razy
Otrzymał podziękowań: 166 razy
Imię: Robert
GG: 6858620
Narty: Elan SLX Race Salomon XW Tornado Ti PL Volkl Racetiger SC Volkl Racetiger GS Atomic D2 GS
Ulubiony stok: Axamer Lizum
Dni na nartach 2012/2013: 13

Nieprzeczytany postprzez Fun » 03 sty 2012, 22:13

:lol: siła przekazu mocniejsza :lol:...powiedziałbym dietetyczny hardcore 8-)

Za ten post autor Fun otrzymał podziękowanie od
bubis
Fun

Fanatyk

Flagi narodowe:
Poland

Nieprzeczytany postprzez marusia » 12 sty 2013, 18:22

O to zdjęcie poraża ! Fakt po świętach przyda się coś zrzucić ale tyle ... :nea
marusia

Narciarz

Flagi narodowe:
Poland
Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Imię: Marta
Dni na nartach 2012/2013: 8

Nieprzeczytany postprzez szusownik » 15 sty 2015, 10:24

Każdego roku wmawiam sobie, że w tym roku będę jadł z umiarem ale na widok tych wszystkich pyszności nie mogę się powstrzymać :lol:
szusownik

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Imię: Tomasz
Narty: Fischer WATEA 88

Poprzednia strona

Powrót do Gdzie i co jeść