Serwis w Warszawie?

Informacje, uwagi, sugestie

Serwis w Warszawie?

Nieprzeczytany postprzez Cleo » 02 mar 2011, 16:29

Mam pytanie ,możecie polecić dobry serwis narciarski w Warszawie? Jak wielki jest koszt takiej usługi?
Cleo

Fannatyk

Flagi narodowe:
Poland
Podziękował : 57 razy
Otrzymał podziękowań: 18 razy
Dni na nartach 2012/2013: 0
Dni na nartach 2013/2014: 0
Dni na nartach 2014/2015: 0

Reklama

Re: Serwis w Warszawie?

Nieprzeczytany postprzez Fun » 03 mar 2011, 08:54

chyba jeden z lepszych serwisów w mieście http://www.sport-service.waw.pl/ i ten http://janpielaserwis.pl/ tu masz ceny i zestaw usług.
Jak myślisz tak żyjesz....Dekalog FIS
Ośrodki narciarskie w których byłem: Stubai , Livigno , Saalbach , Maso Corto , Kaprun , Zell am See , Mlode Buky , Rohace Spalena , Białka Tatrzańska, Szczyrk, Nowa Osada, Wisła , Korbielów , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Wierchomla , Oravice , Chopok , Łomnica Tatrzańska , Splinderowy Młyn , Zuberec , Habovka , Hinterglemm , Leogang , Karpacz , Zieleniec , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Zawoja , Rabka , Krynica Górska , Słotwiny.Ośrodki narciarskie w których bym chciał być: Kronplatz , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Cortina , Sulden , Cervinia , Zermatt , Samnaun ,St Moritz , Kappl , Espace Killy , Val Thorens , Les Deux Alpes , Tignes , i całe Dolomity czego życzę wszystkim fanom narciarstwa ....SkiTime.pl
Fun

Fanatyk

Obrazki: 0
Flagi narodowe:
Poland
Podziękował : 768 razy
Otrzymał podziękowań: 409 razy
Imię: Paweł
GG: 26362164
Narty: różne
Ulubiony stok: Tam gdzie biało...

Nieprzeczytany postprzez B4ME » 27 gru 2011, 16:08

Ja polecam :

b. dobrze znają się na rzeczy bardzo szybki czas usługi, oraz bardzo bardzo dobry kontakt

http://www.skispa.pl/

Dodam jeszcze że serwis świadczy usługę ski kuriera czyli można do nich oddać narty nie wychodząc z domu i nie tracąc czasu, i nie ważne gdzie się mieszka :)

Za ten post autor B4ME otrzymał podziękowanie od
Fun
B4ME

Narciarz

Podziękował : 1 raz
Otrzymał podziękowań: 10 razy
Imię: Konrad
Narty: Stockli StormRider VXL
Ulubiony stok: Wszystkie

Nieprzeczytany postprzez Fun » 27 gru 2011, 19:02

Dzięki Konrad bo właśnie mamy u nas na forum Marcina ze skispa.pl :ok ...i robi się fajne kompedium serwisowe.
Ośrodki narciarskie w których byłem: Stubai , Livigno , Saalbach , Maso Corto , Kaprun , Zell am See , Mlode Buky , Rohace Spalena , Białka Tatrzańska, Szczyrk, Nowa Osada, Wisła , Korbielów , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Wierchomla , Oravice , Chopok , Łomnica Tatrzańska , Splinderowy Młyn , Zuberec , Habovka , Hinterglemm , Leogang , Karpacz , Zieleniec , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Zawoja , Rabka , Krynica Górska , Słotwiny.Ośrodki narciarskie w których bym chciał być: Kronplatz , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Cortina , Sulden , Cervinia , Zermatt , Samnaun ,St Moritz , Kappl , Espace Killy , Val Thorens , Les Deux Alpes , Tignes , i całe Dolomity czego życzę wszystkim fanom narciarstwa ....SkiTime.pl
Fun

Fanatyk

Flagi narodowe:
Poland

Nieprzeczytany postprzez skimaster » 30 paź 2012, 10:02

A co myślicie o serwisach w sklepach sportowych (oczywiście oferujących także/przede wszystkim narty)? Mówię tutaj np. o intersporcie - ktoś ma jakieś doświadczenia?
skimaster

Narciarz

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz
Imię: Marek

Nieprzeczytany postprzez Fun » 30 paź 2012, 12:36

Nie mam osobistych doświadczeń z serwisów sklepowych bo po prostu nigdy tam nie oddawałem sprzętu i to z bardzo prostej przyczyny ;)....za bardzo szanuję swoje narty.Nasz kolega oddał do takiego serwisu nową nartę i po jednym serwisie miał pół krawędzi <szok> ...co w normalnym serwisowaniu zajmuje średnio 2-3 sezony lub więcej to też zależy od jakości serwisu.

Pracownicy serwisów sklepowych niestety są dość przypadkowi i nie zależy im na jakości wykonanej pracy bo jutro mogą być na warzywniaku w aszołomie to po co się przykładać?....sztuka to sztuka i poszła do klienta :whistle ....co innego serwis z którego właściciel żyje przez cały rok,tu zachodzi zupełnie inna ideologia....Klient nasz Pan :hi ...choć jak wszędzie są wyjątki to raczej to są wyjątki niż reguła że mogą też zepsuć robotę.

Polecam tylko małe wyspecjalizowane serwisy lub robotę domową do której na chwilę obecną się właśnie zasadzam :oo ...może trochę jest roboty,ale jaka satysfakcja ;)
Fun

Fanatyk

Flagi narodowe:
Poland

Nieprzeczytany postprzez Misiek3210 » 18 sie 2014, 12:22

Z dystansem podchodzę do takich sieciówek. Nie obrażając, bo nie o to mi chodzi, ale w takich intersportach są zatrudnieni często studenci i nie wiem czy przypadkowa osoba nie będzie się zajmowała moim sprzętem. A wiadomo do nart trzeba mieć podejście, a im droższy sprzęt tym lepiej żeby trafił w doświadczone i sprawdzone ręce. Według mnie zawsze warto w okolicy mieść sprawdzonego "Pana Kazia" co to wie jak naostrzyć narty.
Freeski Camp z SN
Misiek3210

Narciarz

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Powrót do Wypożyczalnie i serwisy