RADYJKA NA STOK

Re: RADYJKA NA STOK

Nieprzeczytany postprzez gajowy01 » 01 gru 2011, 12:55

ccoopp napisał(a):W styczniu / lutym byłem w Madonna di Campiglio 7 dni
w marcu Kromplatz - 7 dni
w kwietniu - Ischgl - 7 dni
w maju w Neustift - Stubai - 7 dni

i zrobiło się 28 dni

a teraz od 10 - 17.12 będę na Kronplatzu też 7 dni

Czyli rok zakończy się 35 dniami. Trochę mało w tym roku ale na więcej nie miałem czasu.

Pozdrawiam

Aaa, no widzisz - nieporozumienie :) Ja myślałem, że to w tym sezonie (nie roku) - taki jest ten szablon z lewej (w profilu)
W roku też OK, ale nie oszałamia :)

Radyjka (GXT) przyszły dziś - jeśli możesz podesłać jakąś instrukcję po polsku - to super.
Nawet nie dla mnie, ale mam zamiar ubrać w to kumpla - w niedzielę jadę znów na narty, z 10 h w podróży, niech poczyta i opanuje po drodze :)
gajowy01

Fannatyk

Obrazki: 20
Podziękował : 85 razy
Otrzymał podziękowań: 150 razy
Imię: Krzysztof
GG: 32243271
Narty: Kneissl White Star SL 166, Volkl Racetiger SLR 165, ZAI Enado 180, Völkl Code Red, Kästle BMX98, Scott Wind 169, Volkl Racetiger RC 178, Scott Genius SDR 165, Atomic SX9 180
Ulubiony stok: wszelkie alpejskie, w PL Kasprowy Wierch
Dni na nartach 2012/2013: 0
Dni na nartach 2013/2014: 0
Dni na nartach 2014/2015: 0

Reklama

Re: RADYJKA NA STOK

Nieprzeczytany postprzez Fun » 01 gru 2011, 16:05

Życzę udanej zabawy na nartach i pociechy z radyjka,które z pewnością przyda się w zamierzonych planach :ok
Jak myślisz tak żyjesz....Dekalog FIS
Ośrodki narciarskie w których byłem: Stubai , Livigno , Saalbach , Maso Corto , Kaprun , Zell am See , Mlode Buky , Rohace Spalena , Białka Tatrzańska, Szczyrk, Nowa Osada, Wisła , Korbielów , Zakopane , Bukowina Tatrzańska , Wierchomla , Oravice , Chopok , Łomnica Tatrzańska , Splinderowy Młyn , Zuberec , Habovka , Hinterglemm , Leogang , Karpacz , Zieleniec , Istebna , Ustroń , Zwardoń , Koniaków , Zawoja , Rabka , Krynica Górska , Słotwiny.Ośrodki narciarskie w których bym chciał być: Kronplatz , Mayrhofen , Tux , Hintertux , Sölden , Obergurgl , Ischgl , Obertauern , Wolkenstein , Selva , Santa Christina , Sankt Ulrich , Arabba , Colfosco , Canazei , Cortina , Sulden , Cervinia , Zermatt , Samnaun ,St Moritz , Kappl , Espace Killy , Val Thorens , Les Deux Alpes , Tignes , i całe Dolomity czego życzę wszystkim fanom narciarstwa ....SkiTime.pl
Fun

Fanatyk

Obrazki: 0
Flagi narodowe:
Poland
Podziękował : 768 razy
Otrzymał podziękowań: 409 razy
Imię: Paweł
GG: 26362164
Narty: różne
Ulubiony stok: Tam gdzie biało...
Dni na nartach 2012/2013: 0